SK | EN
http://richardvarga.sk/

1.6.2015 | WTS London - výsledok


UP

Včerajší pretek sa bohužiaľ neodvíjal presne podľa mojich predstáv. Už od začiatku som sa necítil "vo svojej koži", ale stále som veril, že výsledok môže byť dobrý. Z vody som vyliezal hneď za juhoafričanom Schoemanom a snažil som sa o rýchly prechod na bicykel.
Vpredu sa vytvorila asi 18 členná skupina, kde som sa snažil naplno pracovať, aby sme si utvorili čo najväčší náskok pred ďalšiou skupinou, kde boli najväčší bežeckí konkurenti. Práve preto som si veril na dobrý výsledok.
Po 1.kole som však spozoroval, že sa mi ťažko pedáluje a iba s námahou sa držím v balíku. Myslel som si, že sa mi do reťaze dostal sáčok, ktorý mi zasekáva reťaz. Po zastavení a obzretí bicykla som zistil, že mám technický problém, ktorý som ale dlhšie nevedel identifikovať. Potom som zistil, že mi reťaz vyšla z malého koliečka na zadnom prehadzovači a zasekla sa.
Nakoľko som tento problém na mieste sám odstrániť nevedel, musel som z pretekov odstúpiť, keďže s pokazeným bicyklom sa pretekať nedá.

Pred sebou mám tvrdý tréning a prípravu na 1. Európske hry v Baku o dva týždne, kde si chcem napraviť chuť a tréning pretaviť do pekného výsledku.

DOWN
( Späť na všetky novinky